Hét fieldlab voor Data Gedreven Autonome Teelt & Robotica
Top

Demodag NXTGEN Hightech

Wat kun jij al doen met de data van morgen

15 oktober 2025 | Demodag Data- en Infrastructuur GlastuinbouwTomatoworld

Op 15 oktober ontdek je bij Tomatoworld hoe digital twins, AI en slimme infrastructuur nu al bijdragen aan efficiëntere teelt en toekomstbestendige processen. Geen theorie maar praktijk, geen praatjes maar voorbeelden. Loop mee door de kas, stel je vragen aan experts en zie hoe technologie samenkomt in schaalbare oplossingen.


Ben je teeltmanager, ontwikkelaar, onderzoeker, beleidsmaker of werk je aan innovatie in of rond de glastuinbouw dan wil je dit niet missen.

Direct aanmelden >

Van visie naar praktijk in het innovatiepakket glastuinbouw

Wat kun je vandaag al doen met de data en infrastructuur van morgen?

Hoe benut je data en technologie om slimmer te telen, efficiënter te werken en je bedrijf voor te bereiden op de toekomst. Tijdens deze Demodag zie je wat er nu al kan in de glastuinbouw als je werkt met digital twins, AI, sensoren en een gedeelde infrastructuur. Je loopt mee langs concrete toepassingen, hoort van experts wat werkt en wat niet en ontdekt hoe jouw rol als teler of als ontwikkelaar, onderzoeker of beleidsmaker bepalend is voor de volgende stap in handsfree telen.

Tijdens deze dag zie je hoe data, digital twins en robotica samenkomen in toepassingen die je eigen werk vooruit helpen. Doorlopende showcases, rondleidingen en eenmalige sessies geven je de kans om technologie in actie te zien en direct te vertalen naar je praktijk. 

Waarom deelnemen aan de Demodag Data- & Infrastructuur?

Je ziet niet alleen waar de sector technologisch staat, maar ook wat dat concreet betekent voor jouw rol. Of je nu zoekt naar slimme toepassingen voor je kas, inzicht wilt in de infrastructuur achter digital twins of wilt weten waar de grootste datakansen liggen deze dag laat het zien. Alles speelt zich af in een praktijkomgeving met tastbare voorbeelden. Je spreekt collega’s, experts en projectpartners en ontdekt hoe jouw organisatie kan bijdragen aan de volgende stap. Niet als toeschouwer, maar als medeontwikkelaar in een ecosysteem dat gericht is op schaalbare oplossingen en samenwerking met impact.

 

Voor wie is deze Demodag Data- & Infrastructuur bedoeld?

Deze dag is interessant voor iedereen die werkt aan innovatie binnen of rond de glastuinbouw. Ben je betrokken bij teelt, techniek, beleid of onderzoek dan vind je hier kennis, voorbeelden en contacten die je verder helpen.

  • Teeltmanagers en bedrijfsleiders die hun processen willen optimaliseren.
  • Dataspecialisten en ontwikkelaars van AI, sensoren of digital twins.
  • R&D- en innovatiemanagers binnen technologiebedrijven.
  • Beleidsmakers en programmaleiders bij overheden of brancheorganisaties.
  • Docenten, onderzoekers en opleiders binnen glastuinbouw of hightech.
  • Projectleiders en netwerkbouwers op zoek naar samenwerking of opschaling.

 

Van visie naar praktijk in het innovatiepakket glastuinbouw
De Demodag is onderdeel van het innovatiepakket glastuinbouw van NXTGEN Hightech Agrifood. Hierin werken we aan een handsfree toekomst voor de sector met technologie die breed inzetbaar is en bijdraagt aan een efficiëntere, duurzamere en schaalbare glastuinbouw. Tomatoworld fungeert als ecosysteemlocatie waar innovaties getest, gevalideerd en gedeeld worden. Niet als proefballon, maar als stap richting implementatie in de praktijk.

 

Kosten Demodag Data- & Infrastructuur

Deelname aan de demodag is gratis, maar aanmelden is verplicht vanwege beperkte capaciteit.

Klik hier om je aan te melden!